Tvorba www stránek a internetových obchodů

Sledování návštěvnosti

  • Pokud nevíte, kolik lidí Váš web navštěvuje, můžete cílit svou reklamu špatně.
  • Pro e-shopy zajistíme měření konverzí a objemu peněz.
  • Zapojíme Vám sledování účinnosti PPC reklamy.

Sledování návštěvnosti

Chcete vědět kdo, kdy a jak často navštěvuje Váš web? Je dobré znát své zákazníky a počítání jejich zobrazení Vaší stránky tak funguje jako výborná zpětná vazba. Například pokud čísla návštěvnosti Vaší stránky rostou, Vaše reklama funguje. Sledování návštěvnosti webů začalo počítadlem a různými typy měřáků. To vše dnes lehce zvládne jedna služba. Naše služba zjistí odkud Vaši návštěvníci přišli, tedy zjistíte, jak se pravděpodobně dozvěděli o Vašem webu. Zjistíme také kolik času na Vašem webu strávili, kdy odešli a z jaké stránky odešli.

Umíme vložit a nastavit skripty pro různé druhy webových stránek. Pokud jste šťastným majitelem internetového obchodu, rádi Vám dodáme měření konverzí a objemu peněz. V rámci Vašeho webu zapojíme sledování účinnosti PPC (Pay Per Click) a další související služby.

Nejčastěji se na měření návštěvnosti používá služba Google Analytics, ale existují i alternativní nástroje jako Piwik, který Vám můžeme dodat. Výhody jeho užívání spočívají primárně v tom, že data nejsou sledována Google a Piwik pro Vás může zjistit také IP adresu a další detailnější informace o návštěvnících webu.

Můžeme Vám sestavit kompletní analýzu a průběžně Vám posílat přehledné reporty. S naším servisem se nebudete muset sami o nic starat.

Zajímá Vás kolik lidí navštěvuje Váš web? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka