Tvorba www stránek a internetových obchodů

Konvertování a úpravy videa a zvuku

  • Video silně ovlivňujě vizuální zážitek návštěvníka webu.
  • Mnoho internetových prohlížečů dnes neumí spustit zastaralé formáty médií.
  • Zvuková stopa může Váš web velmi oživit.

Konvertování a úpravy videa a zvuku

Máte zvukovou stopu či video jejichž kvalita neodpovídá Vaší představě? Rádi Vám pomůžeme! Primárně Vám můžeme video konvertovat do formátu, který potřebujete. Také Vám rádi poradíme, který formát použít na web, protože ještě dnes se stává, že některé formáty se v různých prohlížečích přehrát nedají či jsou zastaralé.

Pokud máte video, v kterém je něco navíc nebo naopak mu chybí zvuk, lehce to napravíme. Video sestříháme, zkrátíme a přidáme zvuk dle Vašich představ. Naši animátoři a grafici zvládnou doladit barvy a kontrast videa. Máte-li zájem o nějaké speciální efekty, například přechod mezi snímky ve videu, přidání titulků apod., obraťte se na nás.

Chcete-li upravit audio, ani to pro nás není problém. Zvládáme vyčistit audio stopu od šumu, zkrátit ji či spojit s jinou zvukovou stopou, jako například přidat hlas za znělku apod. I v případě zvuku lze stopu sestříhat a přidat různé efekty. Úprava videa i zvuku se liší případ od případu, takže je nutné každý požadavek konzultovat individuálně. Kontaktujte nás a mi Vám rádi pomůžeme.

Máte zájem o funkční video a zvuk na webu? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka