Tvorba www stránek a internetových obchodů

Sváteční a reklamní podoba stránek s efekty

  • Vzhled Vaší webové prezentace ovliňuje pohled zákazníků na Vaši reálnou identitu.
  • Nápaditá dekorace Vašeho webu vytváří lepší vztah se zákazníkem.
  • Naši specialisté se postarají o efektivní motiv, který Vás odliší od konkurence.

Sváteční a reklamní podoba stránek s efekty

Rádi byste zapůsobili na návštěvníky Vaší webové prezentace i ve svátek nebo z důvodu důležité události? Co takhle je trošku překvapit? Nabízíme Vám exkluzivní nabídku upravit Váš web na určitý čas a převléknout ho do svátečního! To, že design Vašich stránek je již hotov a momentálně jste s ním spokojeni, tomu nijak nebrání.

Pro koncové zákazníky:

Vezměte si Vánoce. Každý sedí doma a surfuje po internetu. Už jen proto, aby člověk našel dárky pro své blízké. Když už někdo zavítá na Váš web, proč ho nezaujmout? Pokud Váš web bude mít takto nápadité provedení, jisté podpoří nákupní horečku návštěvníků Vašeho webu. Jsme schopni pro Vás vytvořit různé animace ve formě padajících vloček, nebo zasněžení Vašeho logotypu. O Velikonocích se zas může po Vašich stránkách prohánět velikonoční zajíček, zkrátka cokoli byste rádi.

Pro firemní klientelu:

Vážíte si svých klientů? Pokud ano, udělejte na ně dojem tím, že jejich web převléknete do prefektního firemního kabátu ve svátečním provedení. Jistě se může jednat i o decentní provedení, které jim bude jistě sympatické. Ať už chcete zařídit úpravu emailů, vytvoření vánočního přání nebo PF roku pro zákazníky, jsme tu pro Vás. Neváhejte a využijte této nabídky, pomůžeme Vám zařídit tyto i další služby.

Nejedná se však pouze o svátky. Slavíte výročí od založení Vaší společnosti nebo byly Vaše tržby právě v tomto roce vyjímečné? Můžeme Vaše stránky zasypat konfetami či přidat zvukové oznámení.

Chcete návštěvníky nadchnout ač nezvyklou tak nápaditou grafikou? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka