Tvorba www stránek a internetových obchodů

Tvorba a úprava log, ikon a motivů na web

  • Vzhled Vaší webové prezentace je to první, co působí na návštěvníka.
  • Pouze profesionální grafické práce obstojí proti konkurenci.
  • Sladěný motiv Vašich stránek buduje kulturu Vaší značky.

Tvorba a úprava log, ikon a motivů na web

Když někdo navštíví Vaše stránky, co myslíte, že ho upoutá a přesvědčí o tom, aby web ihned zase neopustil? Primárně je to vzhled stránek. Pomineme-li obsah stránek, není nic důležitějšího než grafické zpracování Vašeho webu, tedy motiv, logo a ikony. Co se týče motivu, je třeba být originální, následovat moderní trendy a hlavně rozumně rozmyslet rozložení barev.

Logo a ikony tvoří detail, který rozhoduje o konečném pocitu z Vaší prezentace v mysli zákazníka. Ikony tak oživují Vaši webovou prezentaci a zvyšují přehlednost a čitelnost stránky. Moderní trendy se v této oblasti opravdu rychle mění, takže není třeba být konzervativní. Logo by mělo zároveň vystihovat firemní identitu, a právě takové logo, Vám naši grafici mohou navrhnout.

Rádi Vám tedy vytvoříme nové logo, či upravíme logo stávající, tak aby vyhovovalo posledním trendům. Dokonce i hlavní logo Vašeho webu nemusí být nijak zvlášť drahé. Naši grafici zvládají také ručně ilustrované ikony, které návštěvníky Vašeho webu upoutají na dlouhou dobu a Váš web odliší od konkurence.

Můžeme Vám vypracovat logo i pro DTP (desktop publishing) výstup, tedy aby Vaše vizitky a firemní archy korespondovaly s celkovou značkou Vašeho webu.

Nelíbí se Vám vzhled Vašich stávajících stránek a chcete nové ikony, logo nebo celý motiv? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka