Tvorba www stránek a internetových obchodů

Tvorba a úpravy bannerů

  • Banner je většitnou to první, na co návštěvník webu kouká.
  • Nabízíme vypracování poutavého statického nebo animovaného banneru.
  • Váš banner umístíme na osvědčené weby.

Tvorba a úpravy bannerů

Reklama je mocný nástroj. Právě díky reklamě se dost často návštěvníci dostanou na Vaše stránky. A je to právě vzhled Vaší stránky, co také často upoutá návštěvníka natolik, aby na webu chvíli zůstal. Teď však zpět k reklamě. Bannery, které jsou většinou v záhlaví či zápatí stránek silně pomáhají propagovat Váš web. Bannery se většinou umísťují na osvědčené populární weby. Pokud možno, můžete si se známými prohodit bannery jako link na svoje stránky, což funguje podobně jako výměna zpětných odkazů.

V rámci našich služeb Vám vytvoříme reklamní bannery v libovolném rozměru a formátu. Naši kreativní grafici, dokážou vytvořit působivý návrh řešení i přes velice vysoká omezení, která se na bannery na internetu vztahují. Některé servery povolují velikost do pouhých 50 kB. I s takovým omezením se přece jen dají vytvořit poutavé bannery. Zvládneme vytvořit jak statické verze, tedy obrázkové, tak animované pomocí technologie Flash. Pokud chcete, aby Váš web byl na internetu známější a chodilo na něj víc lidí, dejte nám vědět a my Vám rádi pomůžeme.

Máte zájem o poutavý banner? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka