Tvorba www stránek a internetových obchodů

Retuše a efekty fotografií na web

  • Profesionálně upravené fotografie dodají Vašim stránkám lepší vzhled.
  • Fotografie na webu by měly korespondovat se zbytkem obsahu.
  • Naši grafici mají letité zkušenosti v úpravách a retuších fotografií.

Retuše a efekty fotografií na web

Chcete, aby Vaše webová prezentace vypadala profesionálně? Je nutné použít pouze opravdu kvalitní a ostré fotografie. Proto je zde naše služba retušování a úprav fotografií na web. Vaše fotografie rádi zkrášlíme a zaostříme. Méně kvalitní fotografie ořežeme a doladíme do použitelné podoby. Retušování může Vaše fotografie opravdu zlepšit a přidat jim na kráse, pokud Vaše fotografie nevypadají zatím příliš k světu, nevěšte hlavu. Naši grafici Vám pomohou i s portréty a postavami, tedy mohou vyretušovat vrásky, zeštíhlit pás, vyhladit problémové partie, zkrátka co si přejete. Retušované fotografie jsou možná až příliš dokonalé, ale to je na webové prezentaci právě potřeba.

Někteří z Vás mají možná požadavek na zastaralý, černobílý či retro vzhled, který může doplňovat různý design stránek. Ani to pro nás není nic těžkého. Efektů, které můžeme použít na práci s Vašimi fotkami, je opravdu hodně od zelenavého nádechu fotografie, přes efekt sépie, až po nebeskou záři. Pokud se Vám na fotografii nelíbí nějaký objekt, například je tam někdo navíc, můžeme se ho pokusit zaretušovat.

Co se týče množství fotografií, jsme schopní zpracovat velký objem fotografií. V případě jakýchkoli speciálních požadavků, je nutná konzultace.

Máte zájem o vylepšení Vašich fotografií? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka