Tvorba www stránek a internetových obchodů

Úpravy e-shopů, intranetů a portálů

  • Úprava a trvoba e-shopů včetně redakčních systémů.
  • Úpravy soukromých sítí - intranetů.
  • Úprava webových rozcestníků, katalogů a portálů.

Úpravy e-shopů, intranetů a portálů

Vlastníte web? Potřebujete pomoci ho upravit, předělat či zmodernizovat? Jsme tu pro Vás. Vypracujeme Vám analýzu provozu webu a zjistíme co na něm chybí či případně přebývá. Náš tým grafiků a marketingových specialistů Vám udělá posudek a návrhy změn. Nabízíme Vám grafické služby, které vytvoří nový design Vašich stránek podle nejnovějších trendů. Můžeme Vám vytvořit nejen nový barevný motiv stránek, který bude ladit s Vaší firemní kulturou, ale také nový logotyp a ikony, které jsou provedeny v souladu s motivem stránek.

Co se týče intranetů (různých soukromých sítí) a portálů, které slouží jako webové rozcestníky s katalogem odkazů, rádi Vám obnovíme zastaralé grafické prostředí. Především se soustředíme na příjemný a lehce ovladatelný design, který zároveň upoutá návštěvníka. Na Vaše stránky umístíme prvky jako jsou klikací mapy. Tyto šikovné obrázky jsou rozděleny na jednotlivé části, které fungují jako odkazy na další podstránky. Pokud Váš web tyto prvky již obsahuje, upravíme je v souvislosti s novým designem a umístíme do navigačních lišt. Máte-li zájem o kompletní předělání či drobné úpravy webů, neváhejte nás kontaktovat.

Máte zájem o úpravu e-shopu, intranetu či portálu? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka