Tvorba www stránek a internetových obchodů

Také Vaše stránky mohou být sexy

Svěřte je do rukou webových profesionálů

Správa www stránek

Newslettery

V rámci vztahů s veřejností a komunikace s Vašimi zákazníky by měla mít každá firma dnes email s novinkami neboli tzv. Newsletter. Mnozí ho asi znáte. Často Vás totiž nějaký newsletter, který jste si někde omylem objednali, otravuje. V tom je právě umění vytvoření kvalitního newsletteru. Aby Vaše zákazníky neobtěžoval, ale byl jim přínosem. Vyrábíme efektivní a spolehlivé emailové šablony, které jsou vytvořeny s použitím nejzákladnější HTML a CSS struktur a jsou tak zobrazitelné ve velké škále mailových klientů.

Newsletter není dobré nechat zpracovat nějakým automatickým online nástrojem nebo vytvořit podle zkopírované šablony. Stejně jako třeba ikony na Vašem webu, by i newsletter měl zachovávat jistou integritu Vašeho webu. Kopírování šablony funguje stejně jako zpracování grafického vzhledu webu podle šablony. Nikdo Vám nezaručí, že někdo nepoužívá tu samou. Mohla by to být dokonce Vaše konkurence. Vytvoříme Vám tedy etický graficky sladěný newsletter, který bude Vašim potencionálním zákazníkům přínosem a ne trnem v oku.

  • Zastaralé newslettery odběratele pouze otravují.
  • Zhotovíme Vám šablonu na míru, která bude ladit s Vaší webovou prezentací.
  • Moderní newsletter by měl odběratele informovat o užitečných aktualitách.

Rádi byste měli efektivní newsletter? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka


_