Tvorba www stránek a internetových obchodů

Vkládání videa a zvuku na stránky

  • Vaše webová prezentace bude díky zvuku a videu zajímavější!
  • Nabízíme libovolné umístění dle Vašeho přání.
  • Video a zvuk v nejpoužívanějších formátech.

Vkládání videa a zvuku na stránky

Chtěli byste mít zajímavou webovou prezentaci? Pomůžeme Vám! Nejenže můžeme doladit design Vašich stránek a přidat různé animované prvky, ale můžeme Vám například na úvodní stránku vložit video, prezentující Vaši firmu či projekt. Videa na webu dnes opravdu frčí! Video prezentace je velmi silným marketingovým nástrojem. Přiznejme si, že dnes v 21. století většina lidí raději sleduje hýbající se obrázky, než čte text. Tím se nesnažíme říci, že by textový obsah stránek nebyl důležitý, ale nejlepší volba je propojit text se zvukem, obrázky a v tomto případě i videem.

Nejedná se pouze o odkazování formou linku na video na YouTube či Vimeo, což zvládne každý. Můžeme Vám zajistit, aby se před otevřením úvodní stránky Vašeho webu návštěvníkovi přehrálo video. Pokud chcete dát návštěvníkovi větší svobodu, vložíme video do hlavičky stránky, pod menu či kam si budete přát, aby si ho mohl sám spustit. Bohužel, dost často se stává, že se video nespustí, protože uživatel nemá nainstalovaný plug-in, který formát videa podporuje. Snažíme se zajistit, aby video bylo v přijatelném formátu, který přehraje nejvíce prohlížečů. Některé novější verze internetových prohlížečů mají plug-in na různé video formáty již předinstalovaný v sobě.

Na Vaše stránky můžeme také vložit zvukové oznámení. Pokud máte jakékoliv sdělení pro návštěvníka, například upozornění na slevy či oznámení výročního jubilea můžeme ho zakomponovat do Vašeho webu. V případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Měli byste na stránkách rádi zvuk nebo video? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka