Tvorba www stránek a internetových obchodů

Redesign grafické podoby stránek

  • Vzhled Vaší webové prezentace ovliňuje pohled zákazníků na Vaši reálnou identitu.
  • Nabízíme kompletní nový vzhled Vaší webové prezentace.
  • Vytvoříme pro Vás nové logo, motiv i třeba ikony, které ladí s Vaší značkou.

Redesign grafické podoby stránek

Vaše stránky by měly mít schopnost upoutat. Toho lze dosáhnout třeba věcným obsahem, a tedy splněním návštěvníkových očekávání. Mimoto záleží ale také na vzhledu stránek. Už jen samotné rozložení barev na stránce je důležité. Barvy jsou totiž to první, co návštěvník stránky vidí. Je vhodné volit barvy příbuzné (tmavší a světlejší odstín) a maximálně jednu barvu kontrastní. Pokud barvy doslova bijí do očí, funguje to podobně jako přeplácaný web, kde je zbytečně moc neuspořádaných prvků. V takovém případě návštěvník z webu co nejrychleji prchá, což jistě nikdo nechce.

Jsou-li Vaše stránky až moc jednoduché, nemusí to na první pohled ničemu vadit, jenže právě moc primitivní web nemá čím zaujmout a většinou to opět končí odchodem návštěvníka. Radíme Vám zdokonalit vzhled Vašeho webu tak, aby jeho kvalita odpovídala obsahu. Co se týče grafického provedení webu, většinou se spíše vyplatí následovat poslední trendy, než být konzervativní.

To, že má někdo na první pohled ošklivé stránky nemusí vždy nutně znamenat, že to jsou stránky špatné. Takový web může být postaven na vcelku dobrém redakčním systému a na grafickou úpravu už třeba nezbyly finanční prostředky nebo ji dodavatel nevěnoval dostatečnou pozornost. V takovém případě není nutno hned budovat kompletně nové stránky s novým redakčním systémem. Jsme schopni předělat grafickou podobu stránek a vyladit nedostatky. Zvládneme grafiku měnit pomocí CSS bez zásahu do kódu. Pokud máte zájem, rádi Vám navrhneme kompletně nový layout (rozvržení prvků na stránce) a jsme také schopni Vám vypracovat nový logotyp či ikony sladěné s motivem.

Redesign je finančně méně náročný, než zhotovení nového webu. Cena a náročnost práce závisí hlavně na použitelnosti předchozího layoutu stránek a na tom, zda web běží na již hotovém redakčním systému či se jedná o stránky statické. Zdarma Vám navrhneme, zda-li se Vám redesign vyplatí nebo bude lepší přejít na nový systém. V takovém případě navštivte prosím naše stránky s nabídkou redakčních systémů viz http://stargen.cz

Rádi byste měly moderní webové stránky, které dobře vypadají? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka