Tvorba www stránek a internetových obchodů

Úpravy, správa a tvorba Facebook stránky

  • Facebook je dnes nejrozšířenější sociální síť a spojuje přes 955 milionů uživatelů po celém světě.
  • Každá firma, která se chce utkat s konukerncí by měla mít vlastní Facebook stránku.
  • Placené služby aktualizace stránky nabízíme za čas či počet příspěvků.

Úpravy, správa a tvorba Facebook stránky

Ať už máte zajímavý projekt či je Vaše firma něčím jedinečná, určitě se shodneme na tom, že je důležité komunikovat s Vašimi fanoušky a zákazníky. Sociální sítě jsou dnes jedním z nejsilnějších marketingových nástrojů, protože komunikací s veřejností Vám později vytvářejí bezplatnou reklamu. Taková kultura souvisí s chováním Vaší firmy, s Vaší vizí a dopadem na společnost.

Firemní profil by neměl chybět žádné společnosti, protože právě na sociálních sítích dnes tráví nejvíce času většina Vašich potencionálních klientů. Takový profil však musí splňovat jistá kritéria. Především by měl úzce korespondovat s Vaším webem. Na Vašem webu by neměl chybět odkaz na Váš profil případně možnost sdílení obsahu Vašeho webu.

V dnešní době lze na Facebook umístit dvě hlavní fotky. Například logo místo profilové fotky a fotku zaměstnanců Vaší firmy či stejný motiv hlavičky Vašeho webu do záhlaví Facebook stránky. Toto záhlaví je třeba aktualizovat. Může sloužit podobně k propagaci nebo mottu Vaší společnosti. Vzhled Facebooku se občas mění, protože jeho vývojáři neustále pracují na doladění různých detailů a úpravách. Právě proto je dobré být s Vaším profilem v kontaktu a velmi často ho aktualizovat. Pokud dokážete zaujmout aktualitami na Vašem profilu, vytváříte tak místo, na kterém Vaši klienti denně stráví nějaký čas. Zároveň je to forma bezplatné reklamy, protože pokud se návštěvníkovi Vaší Facebook stránky něco zalíbí, může na to reagovat v komentářích (je dobré návštěvníkům aktivně odpovídat a zdvořile s nimi komunikovat) a nebo to může sdílet na svém vlastním profilu, čímž vytváří další potencionální fanoušky Vašeho profilu

Velmi často se stává, že si firma založí Facebook, ale nijak s klientelou nekomunikuje, a tak celá myšlenka ztrácí svůj smysl. Od toho jsme tady my. Nejenže dokážeme vytvořit profil tak, aby byl zajímavý a ladil s Vaším webem, ale profil Vám můžeme aktualizovat zajímavostmi ze života Vaší firmy a odkazovat na aktuality na Vašem webu. Zároveň Vám nabízíme doplnění interaktivních prvků na Váš web, aby návštěvník kdykoli mohl komentovat, kliknout na LIKE nebo přímo sdílet na vlastní profil. Mimoto umíme také vytvořit různé Facebook aplikace, zorganizovat online soutěže či spravovat události, které mohou korespondovat s aktualitami Vašeho webu (např. slevy, dny otevřených dveří, významné události apod.). Navíc Vám můžeme vytvořit newsletter, který mohou odebírat fanoušci Vašeho profilu.

Rádi byste také měli perfektní Facebook stránku? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka