Tvorba www stránek a internetových obchodů

Kontrola a odvirování webů

  • Kontrola Vaší prezentace, analýza a odvirování bežných nákaz
  • Zabránění další nákaze a poskytnutí poradenství v bezpečnostní politice - prevence FTP virů
  • Profesionální správa stránek minimalizuje možnost nákazy a následné škody

Samotné antiviry jako AVG, ESET a další mají sice také detekci virů na stránce, ale většinou ignorují méně závažné škodlivé kódy, které Vám přesto mohou snižovat hodnotu stránek a hlavně je vyřadit z vyhledávače google, který má vlastní nástroj – je součástí Google Webmaster tools, který analyzuje Vaše stránky a identifikuje nakažení či hacknutí stránek. Poté upozorňuje návštěvníky Vašeho webu o možné nákaze a v případě delší době neodstranění nákazy je Vaše stránky z výsledků odstraněna. Náprava je pak během na dlouho trať.

Nejčastější původci virů jsou samotní správci webových stránek, kteří mají zavirovaný jejich počítač a nepoužívají dostatečně bezpečnou politiku správy hesel. Dalším původcem může být nekvalitní hosting, který se nestará o záplaty a nebo zastaralý redakční systém.

Potřebujete odvirovat Vaše webové stránky? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka