Tvorba www stránek a internetových obchodů

Změny kódování stránek pro správné zobrazení

  • Většina zastaralých stránek se v dnešních prohlížečích zobrazuje špatně.
  • Námi optimalizované stránky fungují bez problému i an nových verzích prohlížečů.
  • Upravíme kód stránek bez zásahu do CSS.

Změny kódování stránek pro správné zobrazení

Nezdá se Vám něco na zobrazení Vašeho webu? Zobrazují se na Vašich stránkách podivné znaky, které tam nemají co dělat? A co diakritika? Funguje správně? Problém se dost možná skrývá ve špatném kódování webové stránky. V dnešní době je velká spousta webových prohlížečů a ne všechny zobrazují HTML a CSS stránky stejně. Velmi také záleží na verzi, kterou užíváte, takže je lepší svůj prohlížeč aktualizovat. Příkladem může být nový Internet Explorer 9. Weby, které jsou starší než jeden rok, nikdo na nové verzi nemohl testovat. Problém zobrazení může být i v interaktivních částech stránky.

Rádi Vám webové stránky opravíme, aby běhaly jako švýcarské hodinky. Nejprve stránky otestujeme na nejčastějších prohlížečích. Následně je opravíme a optimalizujeme pro pro Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer 8 a 9, na požadavek zvládneme i Internet Explorer 7. Co se týče starších verzí Internet Explorer, je optimalizace časově náročnější a bohužel budete muset oželet některé zajímavé funkce, které jsou většinou stavěné pro novější verze.

Chcete, aby se také Váš web zobrazoval správně? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka