Tvorba www stránek a internetových obchodů

Google Places - Vaše místo

  • Google Places Vám pomohou získat reálné zákazníky.
  • Většina lidí dnes hledá cestu na Google Maps.
  • Umístění provozovny do online map je nezbytné pro Váš byznys.

Google Places - Vaše místo

Máte-li vlastní provozovnu, jak myslíte, že se o ni lidé dozvědí? Nejlépe jim o ní někdo řekne nebo si o ni někde přečtou. Jenže sečteno podtrženo, to není mnoho. Většina lidí Vás vyhledá z vlastního důvodu, většinou protože něco rychle potřebují. V takovém případě sednou k počítači či popadnou mobil a pomocí vyhledávačů hledají buď přímo Vaši provozovnu nebo klíčová slova, která s Vaší provozovnou či oborem souvisí.

Teď je řada na Vás. Nemáte-li provozovnu na Google Places registrovanou, potencionální zákazník nejspíš odejde ke konkurenci, i když to může pro něj být delší cesta. Proč? Řada uživatelů vyhledává s parametrem “upřesněním místa kde hledat”, což je případ, kdy vyhledávač dá přednost výsledkům z Google Maps. Pokud si myslíte, že na mobilních zařízeních je tomu jinak, tak se mýlíte. Pokud někdo hledá Vaši provozovnu na mobilním přístroji s lokalizací, pozice na Google Places je stejně klíčovým faktorem.

Z Google Places mohou čerpat informace i služby třetích stran, takže mít provozovnu na Google Places se opravdu vyplatí. Chcete-li, aby jste měli šanci proti konkurenci zaregistrujte si svoji provozovnu! Jestli se bojíte vystavovat na internetu svou provozovnu, tak to je špatně. Naopak provozovně musíte udělat co nejlepší reklamu, takže propagovat ji na Google Places je správným a naprosto bezpečným rozhodnutím. V případě, že nevíte jak na to, rádi Vám pomůžeme. Zaregistrujeme Vaše místo podnikání, přidáme fotky, napíšeme popis Vaší provozovny, přidáme kontakty na webové stránky a mnoho dalších věcí. Google Places se tak může stát další možností k získání zákazníků.

Chcete, aby i Vaše provozovna byla na Googlu? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka