Tvorba www stránek a internetových obchodů

Také Vaše stránky mohou být sexy

Svěřte je do rukou webových profesionálů

Správa www stránek

Implementace funkcí

Pokud funkce na Vašem webu nefungují, žádné strachy. Jsme tu pro Vás. Po vytvoření analýzy Vašeho webu odhalíme všechny chyby a nepříjemnosti. Tím máme na mysli například špatné zobrazení interaktivních prvků nebo nemožnost rolování stránky a tedy nefunkčnost posuvníků apod. Naši technici upraví HTML kód Vašeho webu, aby vše zprovoznili a případně si pohrají i s CSS zobrazením. Zvládneme rozchodit zaseklou a nefunkční webovou galerii nebo Vám rovnou vytvoříme novou.

Dost často bývá web zahlcen nadbytečnou mírou interaktivních prvků, které pak zaviní dlouhé načítání, nezobrazení obsahu atd. Ať už je to Váš případ nebo na Vašem webu naopak žádné tyto prvky nejsou zapojíme jich podle přání tak akorát a ujistíme se, že fungují správně. Během úprav Vaší webové prezentace Vám nabízíme poradenskou službu našich odborníků. Preferujeme individuální domluvu s Vámi, takže Vám jakožto odborní konzultanti vždy můžeme vysvětlit co a jak funguje a zodpovědět Vaše dotazy.

  • Rozhýbeme nefunkční prvky na Vašem webu.
  • Opravíme chyby v HTML a pohrajeme si s CSS.
  • Jako odborní konzultatnti Vám během úprav rádi poradíme.

Máte zájem o to, aby Váš web fungoval na 100%? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka


_