Tvorba www stránek a internetových obchodů

Úpravy a nastavení redakčních systémů

  • Vzhled Vaší webové prezentace ovliňuje pohled zákazníků na Vaši reálnou identitu.
  • Podle našich zjištění provede specialista stejné úkony až 3x rychleji než průměrný pracovník.
  • Kód je validní, optimalizovaný pro vyhledávače a splňuje nejnovější standardy.

Úpravy a nastavení redakčních systémů

Jsou Vaše stránky na Vámi zvoleném redakčním systému již hotové? Přejete si je rozšířit, ale nevíte jak na to? Máme pro Vás odpověď.

Ovládáme mnoho redakčních systémů jako je třeba Drupal, Joomla!, Modx, Wordpress apod. Všechny tyto systémy slouží ke správě obsahu či publikování na internetu. Rádi Vám s veškerým rozšířením webu pomůžeme. Nabízíme kompletní nastavení systému s instalací modulů a rozšíření včetně parametrizace a úprav již nainstalovaných modulů.

V rámci našich služeb Vám doporučíme moduly, které Váš redakční systém posunou o úroveň výš. Váš redakční systém bude tak nejen pro návštěvníka webu o dost příjemnější a zlepší jeho uživatelský zážitek, ale Vaše práce s tímto systémem bude snazší a efektivnější. Námi doporučené moduly Vám také pomohou zviditelnit Váš web ve vyhledávačích.

Rádi bychom s Vámi sdíleli několik užitečných rad ohledně rozšíření pro redakční systémy. Nejprve je to hezké či přátelské URL. Stručně řečeno místo např. obsah.php.?id=4 je lepší zvolit jak-na-to/. URL se často generují jednoduše z nadpisu. To může zapříčinit, že URL pak nejsou tak chytlavé, ale aspoň je to nejméně pracné. Pokud se na Vašem webu dá něco zakoupit, nejpříjemnější pro návštěvníka webu je nákupní proces pouze na jedné straně. Co se týče nákupu, je celkem praktické využívat online platebních bran. Při výběru platební brány je praktické vybrat takovou, která spolupracuje s co největším množstvím bank. Nejznámější platební brány jsou GoPay či PayU. Možnost vytisknutí faktury přímo ze stránky nákupu je ve Vašich očích možná maličkostí, kterou však mnoho návštěvníků velmi ocení.

Na Vašich stránkách by jistě neměl chybět kontaktní formulář. Dalším praktickým řešením je online podpora prostřednictvím chatu, která dokáže zvýšit prodej a zpětnou vazbu. Zákazník má pak pocit, že se má vždy na koho obrátit a řeší své potřeby okamžitě. Pokud si chcete Vaše zákazníky udržet, doporučujeme nabídnout jim možnost přijímat Váš newsletter. Tento elektronický zpravodaj je pak pravidelně zasílán přihlášeným uživatelům a v dnešní době je považován za jeden z velmi úspěšných marketingových nástrojů. Nejenže připomíná existenci značky, ale získává zpětnou vazbu, a tak vede čtenáře k objednávání Vašich služeb.

Je třeba Váš redakční systém upravit nebo nastavit podle Vašich představ? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka