Tvorba www stránek a internetových obchodů

Také Vaše stránky mohou být sexy

Svěřte je do rukou webových profesionálů

Správa www stránek

Co umíme

Využíváme naše know-how z dlouholeté zkušenosti v oboru. Podlže našich zjištění provede specialista úpravy a řešení přibližně 3krát rychleji a to bez chyb na straně kódu oproti běženému webmasterovi, ať se již jedná o jednoduchý nebo složitý zásah. Kód od nás je validní a optimalizovaný pro vyhledávače.

Uspořte čas a skryté náklady. Zvyšte úroveň a kvalitu Vaši webové prezentace.

Velký přehled a zkušenosti

V rámci našich služeb toho zvládneme opravdu hodně. Jako zkušení webmasteři máme přehled o opravdu všech oblastech, které jsou při výstavbě webu potřeba. Rádi bychom Vám představili, všechny služby, které naši specialisté ovládají.

Váš web ustavíme na funkční redakční systém. Spravujeme totiž různé redakční systémy jako je Drupal, Joomla!, Wordpress a další opensource systémy. S redakčním systémem od nás bude správa Vašeho webu snadná a nezáleží na tom, zda jde o pouhou aktualizaci zastaralého systému nebo zavedení nového. Samozřejmě se také ujistíme, aby Váš redakční systém byl bezpečný a nedocházelo k úniku hesel a důvěrných informací třetím stranám.

Opravy, úpravy, redesign

Pokud jsou Vaše stránky zastaralé a špatně se zobrazují, jsme tu pro Vás. Opravíme skript stránek a pohrajeme si i s CSS zobrazením. Optimalizujeme Váš web tak, aby byl dobře zobrazitelný v těch nejčastěji používaných prohlížečích. Zbavíme se také zbytečných prvků a zmenšíme velikosti souborů stránek, aby se Váš web rychle načítal. Mimoto Vám nabízíme vytvoření mobilní verze Vašeho webu, aby se správně zobrazoval na všech možných zařízeních.

Profesionální grafická čistota

Klademe opravdu velký důraz na grafickou podobou webových prezentací. Profesionální grafika je totiž to, co získává důvěru Vašich potencionálních zákazníků a zároveň Vás odlišuje od konkurence. Naši grafici mají při zpracovávání motivu vždy na paměti, aby web ladil s Vaší firemní kulturou a zároveň byl vskutku originální. Sledujeme ty nejmodernější trendy, což Vám zaručí přehlednou a čistou vizuální podobu.

Grafické sladění s pretentačními materiály

Vedle zhotovení grafického motivu stránek Vám nabízíme vytvoření logotypu, sladěných ikon a DTP materiálů. Grafické zpracování do vektorů a další potřebné úkony.

Marketingový pohled na web

Naši grafici dokáží pro Váš web vypracovat mnoho interaktivních a animovaných prvků, které zapojíme na příslušná místa webu. Dokonce umíme sladit posuvníky, grafy a tabulky, aby zapadly do obsahu stránky. Umíme vytvořit interaktivní CallToAction prvky, které Vám pomohou vystavět vztah se zákazníkem.

Mobilní fotostudio a audiostudio

Co se týče fotografií, nabízíme Vám naše mobilní služby. Přijedeme až na dané místo a nafotíme Vám fotografie produktů nebo prostorů na míru, které budou správně sedět k Vašemu webu. Samozřejmě upravíme Vaše stávající fotografie formou retuše a ořezu. Nabízíme Vám také nahrávání zvuku na vlastní aparaturu a integrování do Vaší webové prezentace.

Vyhledávače a internetový marketing

Potenciální zákazníky by měli vaše stránky bez problému najít. To je záležitostí SEO optimalizace, díky které Vám nastavíme klíčová slova, upravíme URL a ručně umístíme zpětné odkazy na osvědčené stránky tak, aby Váš web vyhledávače řadili na nejvyšší pozice. V rámci reklamy Vám zajistíme poutavé statické nebo animované bannery, díky kterým získáte více návštěvníků. Při budování marketingové strategie je důležitá naše webová analytika, která zjistí návštěvnost a provoz Vašeho webu a upozorní na případné chyby nebo nedostatky webové stránky. Součástí reklamní kampaně je i nastavení klikací reklamu PPC, kde platíte pouze za výsledky, tedy až když si reklamu někdo zobrazí.

PR a sociální sítě

Zlepšíme Vaši komunikaci s veřejností. Nastavíme Vám firemní stránku na sociálních sítích včetně Facebooku a navrhneme pro Vás efektivní newsletter, který nebude Vaší klientelu otravovat, ale bude přinášet věcné a užitečné informace.

V případě, že Vás jakákoli služba zaujala a máte o ni zájem, prosím neváhejte a kontaktujte nás.
  • Vzhled Vaší webové prezentace ovliňuje pohled zákazníků na Vaši reálnou identitu.
  • Podle našich zjištění provede specialista stejné úkony až 3x rychleji než průměrný pracovník.
  • Kód je validní, optimalizovaný pro vyhledávače a splňuje nejnovější standardy.

Jak co nejlépe využít sociální sítě v komunikaci Vaší firmy? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka