Tvorba www stránek a internetových obchodů

Focení a nahrávání na místě

  • Nahrajeme Váš zvuk na místě s vlastní aparaturou.
  • Vyfotíme Vám profesionální fotografie přímo k Vašemu webu.
  • Vaše fotografie či zvuk odborně upravíme.

Focení a nahrávání na místě

Potřebujete doladit Vaše stránky? Vložit na ně zvukovou stopu nebo vyplnit webovou galerii? Jsme tu pro Vás! Už se nemusíte o nic starat, stačí nám napsat a my rádi přijdeme, na místě vše vyřešíme a následně umístíme materiály na Váš web.

Aby Vaše stránky byly graficky kompletní, potřebujete vedle loga, barevného motivu ikon a celkového sladění i kvalitní fotky. Zvládáme speciální úpravu fotografií, včetně ořezu, retuší a přidání efektů. Naši grafici mají letité zkušenosti a zvládají upravovat i velké množství fotografií. Nafotíme jak Vaše produkty, tak prostory.

Pokud byste chtěli Vaše webové stránky trošku opepřit a přidat třeba na domovskou stránku zvukovou stopu, stačí se ozvat. Přijdeme i s vlastní aparaturou až na stanovené místo, nahrajeme, co máte na srdci a postaráme se o střih a další úpravy zvuku. Chcete-li za Váš hlas umístit hranou znělku nebo třeba vyčistit již hotovou zvukovou stopu od šumu, určitě se nám ozvěte.

Chcete kvalitní fotografie či zvukový záznam? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka