Tvorba www stránek a internetových obchodů

Zvyšování ranků webu a domény

  • Zvýšením ranků Vašeho webu a domény dosáhnete více návstěvníků.
  • Hodnota ranků je nutnou součástí SEO optimalizace.
  • Umístíme Vaše zpětné odkazy na ověřené stránky.

Zvyšování ranků webu a domény

Ranky neboli hodnotící žebříčky Vaší domény přímo odpovídají kvalitě Vaší webové prezentace a určují její pozici v hledání vyhledávačů. Vaše stránky návštěvníci nenaleznou jen díky klíčovým slovům, které na stránkách jistě máte. Pro zvýšení návštěvnosti jsou zde zpětné odkazy, které jsou podstatnou částí SEO optimalizace. Právě podle těchto zpětných odkazů prohledávají vyhledávače internet. Pro vyhledávače není klíčový pouze počet zpětných odkazů, ale také jejich kvalita, tedy pokud máte zpětné odkazy umístěny na již osvědčených webech, produktivně to zvýší návštěvnost Vašeho webu. Důležité je také, že čím méně je na něčím webu odkazů, mezi kterými je předpokládejme i odkaz na Váš web, tím větší hodnotu zpětný odkaz reálně má.

Hodnota ranků se dá zvýšit plněním katalogů a dalšími technikami, které je však lepší udělat ručně. Prakticky se to neliší od procházení městem a vylepování plakátů a nálepek na zdi a skla. V reálném světě je třeba dbát na pravidla umisťování reklamy, a tedy reklamu šířit pouze na vymezených plochách, jinak by se jednalo o černou reklamu, která je v naší zemi trestná. Stejně tak na internetu je potřeba dbát jistých etických pravidel, aby Vaše odkazy nerozhořčily jiné lidi včetně webových správců. Správný postup stojí čas a je potřeba zpětné odkazy umisťovat pomalu a klidně. Naši SEO specialisté dobře vědí, kam a jak zpětné odkazy na Váš web umisťovat, aby měly Vaše stránky co nejvyšší návštěvnost. Vytváření zpětných odkazů provádíme ručně, a jen tak je možné docílit adekvátní rychlosti generování zpětných odkazů, na kterou jsou zvyklé webové vyhledávače. Zároveň se nemusíte strachovat, že byste platili za zpětné odkazy, které nefungují. Takové nefunkční odkazy vznikají právě automatickým plnění katalogů.

Šikovný postup, jak zvýšit efektivitu Vašeho webu, je vyměňovat zpětné odkazy mezi Vaším webem a weby Vašich partnerů, známých, příbuzných, zkrátka jen ne konkurence. Můžete také zkusit oslovit majitele podobně zaměřených webů, například webu, který Vám sice nekonkuruje, ale vzájemně se doplňujete v sortimentu služeb.

Zpětné odkazy lze také získat dalšími metodami jako je nákup odkazů, tvorba mikrostránek, placené PR články a další. Například placené odkazy jsou dnes velmi populární metodou, jak dát o svém webu vědět. O její volbě ovšem uvažujte, až po osobní konzultaci s námi. Její přínosy totiž nemusí být jen kladné, ale i negativní. Z pohledu vyhledávačů je to nepřípustná metoda a i její efekt je velice riskantní.

Chcete lepší hodnocení ve vyhledávačích? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka