Tvorba www stránek a internetových obchodů

Grafické návrhy a tvorba poutavé grafiky

  • Vzhled Vaší webové prezentace ovliňuje pohled zákazníků na Vaši reálnou identitu.
  • Grafická podoba webu je základem úspěšné webové prezentace.
  • K vytvoření kvalitního grafického motivu webu, je třeba práce profesionálů.

Grafické návrhy a tvorba poutavé grafiky

Jednou z našich priorit je grafický design. Možná se najdou tací webmasteři, kteří na grafiku tolik nedbají, nikoli však my. Pro nás znamená grafické provedení stránek nejen vytvoření příjemného prostředí pro návštěvníka webu, ale také umění.

Webové stránky by měly vypadat co nejlépe, protože než začne návštěvník webu vůbec číst jeho obsah, všímá si barev, obrázků a celkového sladění motivu stránek. Tím, že Vaše stránky budou vypadat, jak se patří, zajistíte návštěvníkovi lepší přístupnost k informacím, které hledá. Zapojením interaktivních a graficky vyladěných prvků bude Váš web také snadněji použitelný.

Otázka, kterou si jistě kladete, je, proč si nechat zhotovit grafické rozhraní webových stránek právě u nás? Náš tým grafiků má přes deset let zkušeností z prostředí grafického designu. Vzhled stránek Vám vypracují profesionální technici se znalostmi webového média, a schopnostmi tvořit funkční a moderní design. Při vytváření nového grafického rozhraní Vašich stránek (ať už budeme Váš web pouze redesignovat anebo půjde o kompletně nový projekt) budete všechny Vaše přání a dotazy konzultovat přímo s našimi techniky, kteří díky svým zkušenostem Vám budou schopni poradit a vysvětlit problémy lépe než kdokoli jiný.

Grafika webu se odvíjí od cílové skupiny. To, že se specializujeme na design, který následuje moderní trendy neznamená, že by naše weby byli jen pro teenagery. Naopak, moderní trendy mají různé tváře. Pokud se jedná například o e-shop, který nabízí produkty pro starší zákazníky, vytvoříme decentní design přesně na míru. Grafická podoba webu by měla ladit se zaměřením a posláním firmy nebo projektu, kterému web slouží. Moderní grafický design pro nás znamená, že vzhled stránek bude odpovídat jak obsahu, tak očekávání jeho nejčastějších návštěvníků. Funkčnost Vaší webové prezentace je tak na prvním místě.

Vytvoření pořádného grafického designu, je časově náročná práce a vyžaduje opravdovou profesionalitu. Zhotovení takového designu se nedá jen tak obejít zkopírováním něčího designu nebo prostým napodobením – webové stránky nejsou omalovánky. Co se týče grafických šablon, které si lze koupit, je lepší jich nepoužívat, protože nikdo Vám nezaručí, že si šablonu nekoupili tisíce dalších lidí po světě. Pokud se chcete tedy lišit od konkurence a být originální, doporučujeme Vám nechat si u nás vytvořit design na míru přesně podle Vašich přání.

Rádi byste, aby Vaše webová prezentace měla moderní vzhled? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka