Tvorba www stránek a internetových obchodů

Také Vaše stránky mohou být sexy

Svěřte je do rukou webových profesionálů

Správa www stránek

Parametrizace opensource systémů

Váš web ustavíme na funkční redakční systém Drupal, Joomla! Wordpress či jiný opensource systém. Ať už je Váš redakční systém zastaralý či žádný nemáte, postaráme se o to, aby Váš web běžel na nejnovější verzi jednoho z těchto redakčních systémů. Někdy stačí pouze update a drobné úpravy. I v takovém případě Vám naši specialisté nabízí pouze ty nejlepší služby.

Zvládneme také přenos velkého množství dat ze starého redakčního systému na nový. Při obnově stránek je tak možné pouze změnit redakční systém, navrhnout nový design a máte vyhráno. Zároveň nabízíme budoucí administraci webu a aktualizaci obtížnějších částí stránek. Redakční systémy, které Vám nabízíme není nijak těžké obsluhovat a s naší pomocí se naučíte si svůj web plnit obsahem sami.

  • Pouze aktuální redakční systém zajistí funkční web.
  • Zastaralý web ustavíme na nový redakční systém.
  • Zařizujeme redakční systémy Drupal, Joomla! Wordpress a další opensource systémy.

Máte zájem o funkční rekační systém? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka