Tvorba www stránek a internetových obchodů

Správa, nastavení a tvorba kampaní Google AdWords

  • Google AdWords je nejčastěji používanou PPC reklamou.
  • Díky reklamní kampani Google AdWords se Vaše reklama může zobrazovat ve vyhledávačích.
  • Reklamní kampaň Google AdWords Vám zaručí, že platíte pouze za proklik Vaší reklamy.

Správa, nastavení a tvorba kampaní Google AdWords

Reklama na internetu nese daleko nižší náklady než reklama reálná. Ušetříte nejen náklady za tisk, ale také za rozvoz apod. Dnešní výhoda internetu spočívá v tom, že většina lidí, když něco neví nebo hledá, tak se obrátí na internetové technologie. Je to přece jen snadnější, otevřít prohlížeč a do vyhledávače zadat klíčová slova, než někam telefonovat a chodit.

Právě při vyhledávání na internetu uživatelé narazí na reklamu. Pomocí služby Google AdWords lze vytvořit reklamu PPC (Pay Per Click), kterou platíte, až když si ji někdo zobrazí. Nastavení a tvorba takové reklamy pro nás není problém. Když vytvoříme reklamu, zvolíme klíčová slova, která nejvíce vystihují Vaši obchodní činnost. Reklama se zobrazí, když uživatel vyhledává na Googlu Vaše klíčová slova a reklama se mu vedle výsledků vyhledávání zobrazí. Tím zabijete dvě mouchy jednou ranou, neboť platíte až za výsledek a navíc reklama se zobrazí cílové skupině, která již o Vaší obchodní činnost projevila zájem. Jedna z nejvíce zdůrazňovaných reklamních strategií, je právě stálé upozorňování klientely na Vaši firmu, aby se podnět dostal do dlouhodobé paměti.

Pokud rozšíříte své služby, lze přidat nová klíčová slova a tím rozšíříte i množství Vašich potencionálních zákazníků. Postaráme se Vám o úpravu reklamy i nastavení rozpočtu očekávaných výsledků. Reklamu lze cílit nejen na různé jazyky, ale i na geografické části světa. Výhoda služby AdWords spočívá v tom, že nijak nestanovuje délku trvání Vaší internetové propagace.

Můžeme také předem vypracovat analýzu, která odhadne provoz a cenu klíčových slov. Ušetřete tedy na reálné reklamě a specializujte se na reklamu pomocí vyhledávače Google.

Máte zájem o reklamní kampaň Google AdWords? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka