Tvorba www stránek a internetových obchodů

Posuvníky a interaktivní prvky

  • Interaktivní prvky pomáhají získávat zpětnou vazbu od návštěvníka.
  • Sladění posuvníků a dalších prvků na webu pomáhá zajistit soudržnější a příjemnější vzhled.
  • Vzhled Vaší webové prezentace ovliňuje pohled zákazníků na Vaši reálnou identitu.

Posuvníky a interaktivní prvky

Chcete, aby Váš web zaujal? K tomu je zapotřebí doladění nejrůznější detailů a prvků. Existuje mnoho pluginů a nástrojů, které dokáží zlepšit návštěvníkův zážitek. S pomocí interaktivních prvků Váš web nebude jen zajímavější, ale i snadněji použitelný.

Vaše stránka by neměla sloužit pouze jako prosté zobrazování informací, ale měla by vyvinout nějaký vztah s návštěvníkem, a získat tak jeho zpětnou vazbu. Jsme schopni do Vašeho webu zapojit téměř jakýkoliv efekt od roletkového menu, třídění tabulek, grafických formulářových prvků, našeptávače až po různé animování prvků stránky. Díky těmto prvkům můžou Vaši návštěvníci komentovat, hlasovat, hodnotit a podobně. Možnosti jsou takřka neomezené. Můžeme dokonce zapojit interaktivní graf či možnost sdílení Vašeho webu. To je ostatně dnes ta nejlepší a nejlevnější reklama, když návštěvníka web zaujme natolik, že ho sdílí na sociálních sítích. Získáte tak další potencionální uživatele a nemusíte hnout ani prstem.

Tým našich analytiků, grafiků a marketingových specialistů neustále sleduje vývoj a poslední trendy. Rádi Vám proto doporučíme řadu zlepšení pro Váš web.

Lákají Vás interaktivní prvky a rádi ybste na ně nalákali i Vy další návštěvníky?Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka