Tvorba www stránek a internetových obchodů

Také Vaše stránky mohou být sexy

Svěřte je do rukou webových profesionálů

Správa www stránek

Webová analytika

Cílíte Vaši reklamu správně? Dříve než na tuto otázku odpovíte musíte znát návštěvnost a odezvu návštěvníků Vašeho webu. Takové vědomosti Vám v reklamě a marketingových strategiích mohou být velmi prospěšné. Vypracujeme Vám kompletní analýzu funkčnosti Vašeho webu. Do funkčnosti nezapadá pouze správné zobrazování webu a fungování kódu. Funkčností se také myslí, zda se Vám daří na web nalákat lidi, které jste chtěli nalákat.

Váš web podrobíme odborné analýze a zapojíme nástroje jako Google Analytics, Bing a Alexa, které získají podrobné informace o provozu Vašeho webu. Tím nemyslíme pouze základní informace typu, kolik lidí si stránku zobrazilo. Dokážeme totiž zjistit také odkud přišli, jak dlouho na stránce byli a kdy a kam odešli. Zjistíme také, z které podstránky případně odešli, což nám může pomoci k odstranění chyb na této stránce. Mimoto umíme sledovat účinnost Vaší PPC reklamy a další služby.

  • Zanalyzujeme Váš web a zjistíme jeho návštěvnost.
  • Pomůžeme Vám s vytvořením marketingové strategie do budoucna.
  • Zjistíme dokonce kdy, odkud a kam návštěvníci odcházejí s Vašeho webu.

Potřebuje Váše web kompletní analýzu? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka