Tvorba www stránek a internetových obchodů

Ořezy a úpravy fotografií na web

  • Ořezávání a grafické úpravy fotografií a obrázků na míru.
  • Hromadné zpracování a automatizace pro různé efekty.
  • Změny velikostí a výřezy a jejich pracnost je posuzována individuálně.

Ořezy a úpravy fotografií na web

Úprava fotografií je časově poměrně náročná věc. Máte velké množství fotografií, které je třeba ořezat nebo jim změnit pozadí? Rádi pro Vás fotografie ořežeme do požadovaného poměru a velikosti. U nás je také možné oříznout fotografii pro oddělení pozadí (vrstev) a použití průhledného (alpha) kanálu. Takto zpracované fotografie ve formátu PNG lze později použít pro různé efekty. Takové fotografie se pak hodí například pro produkty e-shopů. Pokud fotografie nemáte v požadované formě, kdy je možné odstranit pozadí, je nasnadě vyříznutí části fotografie, většinou produktu, s přidáním efektu realistického stínu. Změna k lepšímu, která takovým procesem nastane, by Vás často mohla překvapit.

Naši grafici zvládnou nejen to, ale i automatické ořezy a automatické procesy resize, tedy změnu velikosti fotografie včetně efektů. Pokud se na fotografii vyskytují objekty, které nesmí být oříznuty, ořezy jsou samozřejmě prováděny ručně. To vše je ale třeba říci dopředu a konzultovat přímo s našimi techniky. Co se týče retušování fotografií, tak je dávkové zpracování obtížné, takže se fotografie retušují spíše individuálně.

Bojíte se, že máte fotografií moc? Rozsah práce pro nás není žádný problém. Zvládneme 100 až 10 000 ořezů. Hlavní otázka zní, zda je možné ořez udělat automaticky, a jak moc má být kvalitní. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Máte velké množství fotografií, které je třeba ořezat nebo jim změnit pozadí? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka