Tvorba www stránek a internetových obchodů

Také Vaše stránky mohou být sexy

Svěřte je do rukou webových profesionálů

Správa www stránek

Kódování a validace

Pokud se Vaše stránky zrovna zobrazují pěkně u Vás doma na počítači, zdaleka ještě nemáte vyhráno. Váš web se nemusí ani zdaleka tak pěkně zobrazovat v jiných prohlížečích a na jiných zařízeních. Špatné zobrazení hrozí například u interaktivních prvků nebo zastaralých částí stránek.

Zjistíme, zda je chyba v kódu a případně ji opravíme. Váš web zanalyzujeme a otestujeme na adekvátních prohlížečích. Upravíme zdrojový kód stránek, aby bylo zobrazení webu správné i v nejnovějších prohlížečích. Většinou weby testujeme na prohlížečích Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer 8 a 9. Pokud byste si přáli otestování a úpravu webu na starší prohlížeče, je to pro nás více časově náročné nikoli však nemožné. Aby byla Vaše stránka plně validní, musí ji být možné zobrazit nejen v základních webových prohlížečích na počítači, ale i na mobilních zařízeních. Pomocí responzivního web designu dokážeme, aby se Vaše stránky zobrazovaly na různých zařízeních.

  • Zjistíme chybu v kódu a opravíme ji.
  • Vytvoříme pro Vás mobilní verzi Všeho webu.
  • Díky našim službám se bude Váš web zobrazovat správně v nejrozšířenějších prohlížečích.

Chcete si být jisti, že se Vaše stránky zobrazují správně? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka


_