Tvorba www stránek a internetových obchodů

Úpravy a opravy nevalidních stránek

  • Validita webu je klíčová pro pozitivní zážitek návštěvníka.
  • Váš web otestujeme a opravíme.
  • Kód je validní, optimalizovaný pro vyhledávače a splňuje nejnovější standardy.

Úpravy a opravy nevalidních stránek

Validita webových stránek neboli jejich správnost se pozná podle toho, jak stránka sedí na zdrojovém kódu, který se řídí pravidly W3c (mezinárodní webová komunita, která vytváří standardy pro World Wide Web). Tyto standardy je třeba dodržovat, protože návštěvník webu se bude cítit jistě lépe na plně funkční a pravopisně správné stránce.

Pokud si chcete být jisti, že Vaše stránky vyhovují těmto standardům, a tedy aby se stránky zobrazovaly bez problému na různých zařízeních správně, je nasnadě otestovat web v tomto nástroji http://validator.w3.org.
Když se Vám zobrazí validní výsledek, pak jsou Vaše stránky po straně kódu v nejlepším pořádku. V případě, že zjistíte na Vašem webu chyby, může to způsobit problémy nejen prohlížečům, ale dokonce vyhledávačům. Rádi Vám takové chyby jednoduše odstraníme, naši zkušení kodéři mají i v tomto oboru letitou praxi. Někdy lze na web přidat funkci, která zobrazuje návštěvníkovi rovnou, že právě Váš web je validní. Validní web je tedy souhra správně napsaného kódu, který se dobře zobrazuje, a věcného obsahu.

Snažíte se o validní webovou prezentaci? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka