Tvorba www stránek a internetových obchodů

Správa, nastavení a tvorba kampaní Seznam Sklik

  • Seznam Sklik je vedle Google AdWords nejčastěji používanou PPC reklamou.
  • Díky reklamní kampani Sklik se Vaše reklama může zobrazovat ve vyhledávačích.
  • Reklamní kampaň Sklik Vám zaručí, že platíte pouze za proklik Vaší reklamy.

Správa, nastavení a tvorba kampaní Seznam Sklik

Investujte do reklamy. Udělejte to však rozumně a s rozmyslem. Proč platit za reklamu, kterou na zkoušku umístíte, kam Vás napadne? Kdepak, to by byla ztráta nejen Vašeho času, ale i peněz. Internetová reklama je velmi užitečná věc, když je správně umístěna. Internet dnes slouží jako největší databáze informací, v které je nutno se nějak vyznat. K tomu jsou internetové vyhledávače. Mimo Google je jedním z nejrozšířenějších vyhledávačů u nás Seznam. Seznam užívá většina starších uživatelů internetu, nebo zkrátka konzervativnější uživatelé. Seznam přišel na český trh jako první internetový vyhledávač a někteří lidé zkrátka neradi přechází ke konkurenci jakou je dnes Google.

Aby jste zvýšili návštěvnost Vaší webové prezentace, je třeba vhodně umístit reklamu. Pomocí služby Sklik, kterou provozuje český Seznam, lze velmi výhodně umístit klikací reklamu. Takovou reklamu platíte až v případě, že na odkaz někdo klikne a Vaší stránku. Služba Sklik cíleně zobrazí Vaší reklamu vedle výsledků vyhledávání klíčových slov, které souvisí s Vaší firmou.

Rádi Vám nastavíme reklamní propagaci pomocí této služby. Ptáte se v čem se liší od konkurenční služby Google AdWords? Rozdílů vskutku mnoho není, ale je výhodné pokrýt co největší oblast na internetu. Právě proto se Vám vyplatí inzerovat reklamu jak na Google, tak na Seznamu. V České Republice tyto dva vyhledávače stále soutěží jako ti nejsilnější konkurenti a oba mají velký počet uživatelů, a tedy Vašich potencionálních zákazníků. V případě, že máte o vytvoření takové reklamy zájem - neváhejte nás kontaktovat.

Máte také zájem o reklamní kampaň Seznam Sklik? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka