Tvorba www stránek a internetových obchodů

Nahrávání mluveného slova do stránek

  • Zvuková stopa osloví Vašeho zákazníka.
  • U nás máte možnost nahrání zvuku na profesionální aparaturu.
  • Nabízíme služby od nahrání až po umístění na web.

Nahrávání mluveného slova do stránek

Co se stane, kdy si někdo zobrazí Vaše webové stránky? Ticho. Hm, to není zrovna lákavé. Co takhle web doladit přidáním zvukové stopy? Návštěvník webu, když zavítá na Vaše stránky, většinou formou nějakého odkazu, totiž často odejde, protože ho na stránkách nic neosloví. Je tu pro Vás jedinečná možnost to změnit a „oslovit“ svého zákazníka! Nemusí to být hned divoká znělka, která by ho taky mohla pěkně polekat, ale příjemný lidský hlas vždycky potěší. Nabízíme Vám možnost konverze zvuku do formátů, které jsou použitelné k propagaci na internetu.

Nemáte žádný takový zvukový materiál? To ale vůbec nevadí! Rádi přijdeme s nahrávací aparaturou za Vámi, nahrajeme na místě, co byste si přáli návštěvníkům sdělit a umístíme zvuk na Vaše stránky. Pokud byste rádi přidali nějaký zvukový efekt či stopu sestříhali, stačí jen říct. Ke zvuku samozřejmě není problém ani vytvořit prezentaci nebo video. Zvuk můžeme také umístit na všechny stránky Vašeho webu nebo jen na úvodní, volba je na Vás. Nebojte se oslovit své návštěvníky.

Potřebujete nahrát zvuk a usmítit ho na Váš web? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka