Tvorba www stránek a internetových obchodů

Také Vaše stránky mohou být sexy

Svěřte je do rukou webových profesionálů

Správa www stránek

Bezpečnost a viry

Spolehlivé zabezpečení webu je důležité. Zvláště pokud vlastníte e-shop a od zákazníků tak získáváte jisté důvěrné informace, které by se neměly dostat ke třetím stranám. Nechcete přece, aby někdo po internetu získával přihlašovací informace Vašich zákazníků. Nabízíme Vám kontrolu a odvirování Vašeho webu. Pro bezpečné používání obsahu Vašich stránek Vám opatříme certifikáty SSL a Vaši doménu ochráníme pomocí DNSSEC, což je soubor IETF specifikací, které ověřuje data a jejich integritu.

Při zabezpečení Vaší domény se ujistíme, že jste její majitelem opravdu Vy a ne poskytoval domény. Klíčové je komu patří email, na který je doména registrována. Naši weboví analytici zjistí, zda na Vašem webu nejsou žádné viry, které by mohly ohrozit nejen Vás, ale i Vaše zákazníky. Při výběru nové domény a tvorbě e-shopu se je dobré myslet na to, abyste byli dostatečně právně chráněni smlouvou před zneužitím hesel ze strany poskytovatele.

  • Zjistíme, zda Váš web obsahuje nějaké viry či chyby v zabezpečení.
  • Zabezpečníme Váš web i doménu.
  • V případě e-shopu se ujistíme, aby hesla Vašich uživatelů nebyla poskytována třetím stranám.

Máte obavy o zabezpečení Vašeho webu či e-shopu? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka


_