Tvorba www stránek a internetových obchodů

Update a záplaty do systému

  • Akutalizujeme zastaralé verze systémů, pokud je to možné.
  • Nastavíme a upravíme redakční systém, tak jak to potřebujete.
  • Opravíme Váš nefunkční či poškozený redakční systém.

Update systémů Drupal, Joomla! nebo Wordpress

Staré systémy jsou většinou velice zranitelné, a tak je často potřebné doinstalování bezpečnostních záplat a aktuálních bezchybných verzí systémů. Nejčastěji se jedná o systému Drupal, Joomla, Wordpress a TYPO3, ale možnosti jsou různé dle typu systému. V rámci našich služeb ovládáme většinu z těch nejkvalitnějších opensource systémů.

Upgrade systému na vyšší verzi – Joomla! 1.5 na 1.7 a další

Pro některé redakční systémy je možný upgrade na vyšší verzi, a není tak potřeba znovu platit za vytvoření a nastavení celého systému. Jedná se zejména o upgrade systémů Joomla! – nejstarší verze Joomla! 1 na Joomla! 1.5 a upgrade systému Joomla! 1.5 na Joomla! 1.7. Dále je dobré zmínit možnost povýšení systému Wordpress. V případě, že chcete zjistit, jestli je u Vás upgrade možný ihned nás kontaktujte.

Migrace dat

Pokud je systém vyšší verze technologicky odlišný a upgrade není možný, přichází na řadu migrace dat ze systému zastaralého na systém nový. Příklad upgrade Drupalu 6 na Drupal 7, který znamená kombinaci migrace dat, přesunu modulů a sestavení alternativních funkcí pomocí nové sady funkcí, které jsou v jádru systému Drupal 7.

Diagnostika Vašeho systému a další systémy

V případě, že nevíte, jaký systém máte, kontaktujte nás a my to zjistíme. Můžete také zkusit některé nástroje zdarma. Například velmi šikovný je tento web CMS detektor: http://guess.scritch.org.
Zadejte adresu Vašeho webu do URL (http/https) políčka a zmáčkněte tlačítko GUESS. V poli Framework zjistíte verzi a typ systému. Výsledek může vypadat asi takto: Framework – Wordpress 2.9.2 – 80% To značí Wordpress redakční systém, jeho verzi 2.9.2 a přesnost diagnostiky správného typu a verze systému na 80%.

Je u Vás upgrade možný či chcete nový redakční systém nebo chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka