Tvorba www stránek a internetových obchodů

Fonty a hezké nadpisy

  • Fonty a jejich typy mohou podléhat požadavkům firemního designu a identity, proto je dobré mít je jednotné i na webu.
  • Implementace fontů podléhá také licencím a dle nich je vhodná volba a použití správné techniky.
  • Postaráme se o zobrazení a čitelnost textu, který je naší hlavní prioritou.

Vytvoříme a dodáme Vašim stránkám profesionální podobu pomocí hezkých nadpisů a přehledné typografie. Změníme a nebo navrhneme kompletní styl, který bude odpovídat posledním trendům a oblasti cílového zákazníka, klineta a návštěvníka Vašich webových stránek.

Volbu techniky a následnou náročnost implementace volíme, dle Vašeho zvoleného fontu. Prakticky existují tři techniky - pomocí Flash technologie, pomocí Javascriptu a nebo pomocí stylů, ale ta je použitelná prakticky pouze pro pár desítek fontů.

Pro komerční účely a pro nejjednoduší implementaci není velké množství fontů vhodných a nebo cenově dostupných. Další problém je i samotný český jazyk. Přehled českých fontů a jejich licencí (některé jsou zdarma i pro komerční účely) nalezenete například zde: http://www.ceskefonty.cz/.

Jak co nejlépe využít sociální sítě v komunikaci Vaší firmy? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka