Tvorba www stránek a internetových obchodů

Optimalizace stránek pro nejpoužívanější prohlížeče

  • Zajistíme správné zobrazení Vašeho webu v nejpoužívanějších prohlížečích.
  • Umíme upravit kód bez zásahu do CSS.
  • Vystavíme Vám kompletní analýzu fungování Vašeho webu.

Optimalizace stránek pro nejpoužívanější prohlížeče

Nejste spokojeni se zobrazením Vašeho webu? Už se Vám stalo, že si někdo stěžoval, že se mu webová prezentace nenačetla či nebyla k přečtení? Pokud máte takové zkušenosti, navrhujeme vyzkoušet si zobrazit Vaše stránky ve více prohlížečích, než v tom, který právě používáte. Pokud se Vám stížnosti potvrdí neváhejte nás kontaktovat. Prohlížeče se v dnešní době rychle mění a jsou mezi nimi veliké rozdíly v zobrazování HTML a CSS kódu. Například nový Internet Explorer 9 zobrazuje často špatně weby, které jsou starší než jeden rok, protože je na tento prohlížeč ještě nikdo nestihl testovat. Špatným zobrazením se zde myslí nefunkčnost interaktivních oblastí a některé prvky mohou být posunuté či rozházené. Optimalizace je velmi důležitá také na některé starší prohlížeče, které bohužel nedodržují standardy správného zobrazení.

Váš web zanalyzujeme a otestujeme na adekvátních prohlížečích. Upravíme zdrojový kód stránek, aby bylo zobrazení webu správné i v nejnovějších prohlížečích. Většinou weby testujeme na prohlížečích Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer 8 a 9. Pokud byste si přáli otestování a úpravu webu na starší prohlížeče, je to pro nás více časově náročné nikoli však nemožné. Bez problému zvládáme i optimalizaci webu pro mobilní zařízení.

Chcete, aby se i Váš web správně zobrazoval? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka