Tvorba www stránek a internetových obchodů

Úpravy a opravy funkcí na Vašem webu

  • Zprovozníme funkce na stávajícím webu.
  • Nabízíme poradenskou asitenci během úprav.
  • Přidáme užitečné funkce na Vaši žádost.

Úpravy a opravy funkcí na Vašem webu

Začalo se na Vašem webu dít něco podivného? Například některé části hlásí chybovou hlášku, či nelze zobrazit některé podstránky? Nefunguje nějaký prvek stránek a nevíte, čím by to mohlo být?

Obraťte se na nás. Po vytvoření analýzy fungování Vaší webové prezentace se pokusíme chybu opravit. Naši programátoři Vám upraví HTML skript nebo si pohrají s CSS zobrazením a doladí detaily. Pokud toužíte po nějakém rozšíření již stávajících funkcí, rádi Vám pomůžeme. Dokážeme Váš celý web zrenovovat, nahradit nějaké prvky, usadit jej na redakční systém nebo přidat doménu a mnoho dalších úprav. Veškeré úpravy a opravy je však nutné řešit s námi individuálně. Klademe velký důraz na porozumění klientům, takže se Vámi budou vždy scházet naši odborní konzultanti a žádní obchodníci. Náš tým techniků má dostatečné letité zkušenosti, aby Vám se vším poradil a vysvětlil Vám, co a jak funguje. Pouze takto může dojít k efektivnímu řešení a spokojenosti obou stran. Každý web je ve své podstatě originální a veškeré problémy se tedy případ od případu liší. V případě jakýchkoli problémů, nesrovnalostí a dotazů se na nás kdykoli můžete obrátit.

Chcete, aby funkce na Vašich stránkách fungovaly správně? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka