Tvorba www stránek a internetových obchodů

Seznam typů našich profíků

Marketingový specialista

Marketingový specialista

Marketingový specialista je člověk, který je potřeba nejen při tvorbě webu, ale již před jeho započetím. Jedná se o toho člověka, který zodpovídá za plánování marketingové strategie webu a případně i celé reklamní kampaně. Má přehled o financích a trhu a zároveň se pohybuje na poli reklamy a prodeje. Díky marketingovému specialistovi získáte přehled o Vaší konkurenci. Na základě jeho práce se ubírá celkový vývoj firmy a to nejen v tvorbě webových stránek. Náš marketingový specialista je zaměřen především na prodej reklamy a fungování reklamních kampaní na internetu. Často se mu také říká specialista na internetový marketing.

 • Zanalyzuje Vaší konkurenci
 • Navrhne vhodnou reklamní strategii
 • Vyhodnotí Vaše reklamní možnosti
 • Zrealizuje reklamní kampaň

Analytik

Marketingový specialista

Webový analytik je lehce příbuzný marketingovému specialistovi, ale jen v tom, že se také podílí na analýze trhu a funkci. Jeho znalosti jsou podobně široké jako u marketéra, ale ještě navíc se vyzná v optimalizaci webu a také jeho zabezpečení. Díky našemu analytikovi si můžete být jistí, že odhalíme všechno, co na Vašich stávajících stránkách nefunguje, chybí nebo je potřeba k vyšší efektivitě webu či jeho větší bezpečnosti. Analytik měří a vyhodnocuje internetová data právě za účelem optimalizace webu. Také plánuje kolik a jaké zpětné odkazy jsou na Váš web potřeba a celkově se stará o pozici Vašeho webu ve vyhledávačích jako je Google, Seznam, Bing, atd. Má na starosti návštěvnost webu, průchod webu, klíčová slova vyhledávání a provoz objednávek. Zároveň umí poradit také v oblasti zákonných požadavků na web a prevenci virů.

 • Zanalyzuje Vaš web
 • Odhalí bezpečnostní chyby
 • Vyhodnotí uživatelské chování návštěvníků
 • Navrhne zlepšení webové prezentace

Animátor

Marketingový specialista

Animátor je člověk, který oživí Váš web. Zvládne vytvořit působivou animaci ve formátu, který se hodí pro webové stránky. Má na starosti animované prvky “CallToAction”, které vyzývají návštěvníka k nějaké činnosti nebo zpětné vazbě. Animátor tvoří nejen animace, ale i krátká videa. Jeho animací se využívá v pohyblivých bannerech nebo v animování webové galerie. Animátor zvládne navrhnout různé efektivní přechody, které se zobrazí při vstupu na Vaše stránky nebo kliknutí na menu, rolování stránky a podobně. Náš animátor je výtvarník, který zvládá i 3D animaci a umí stříhat video a přidávat do něj speciální efekty. Díky webové animaci získají Vaše webové stránky nejen šťávu, ale i originalitu a zábavnost.

 • Oživí Vaše webové stránky
 • Dodá prezentaci šmrnc a dynamičnost
 • Rozpohybuje banerové kampaně

Grafik Webdesigner

Marketingový specialista

Grafik je velmi důležitá osoba. Stará se o vizuální podobu Vaší webové stránky. Navrhuje základní barevný motiv, vytváří logotyp a s ním sladěné ikony a dokonce podobu DTP firemních dokumentů. Mimo webové grafiky zvládá navrhnout a zrealizovat různé marketingové letáky a plakáty. Grafik tedy zvládá jak bitmapovou, tak i vektorovou grafiku. Náš grafik navrhuje všechny weby podle dvou hlavních pravidel. Tím prvním je sladěnost webu s firemní kulturou včetně umělecké originality a tím druhým je přehlednost a čistá upravenost stránky s ohledem na moderní trendy. Je tedy klíčové, aby Váš web dokázal návštěvníka zaujmout natolik, aby na stránce setrval a zároveň návštěvník našel to, co hledá.

 • Zkrášlí Vaši internetovou prezentaci
 • Poradí s firemní identitou
 • Pomůže naplnit marketingové cíle
 • Jeho práce jako první osloví Vaše zákazníky

Programátor

Marketingový specialista

Programátor je základní kámen celého webu. Bez tohoto člověka by web nemohl vůbec existovat. Programátor zná základní kód generující Vaše stránky či internetový obchod. Musí znát a orientovat se v různých framework systémech. Náš programátor zvláda všechny hlavní webové jazyky. V případě JAVA systémů, dokážeme zajistit také JAVA programátora . Vedle znalostí programovacího jazyka díky, kterému mohou stránky interaktivně a plynule fungovat, zvládá dále technologie JavaScriptu, XML, Ajax, CSS a mnoho dalších, díky kterým se Váš web zobrazuje tak, jak se zobrazuje. Tyto technologie totiž spojují kód stránek s jejich vizuální podobou, takže při jejich realizaci dochází k úzké spolupráci programátora s grafikem - webdesignerem. Náš programátor sleduje vývoj webových technologií a zaručujeme Vám, že náš kód je kvalitní a plynulý.

 • Dodá webu interaktivitu a funkčnost
 • Postará se o správnou strukturu kódu
 • Vyřeší bezpečnostní problémy
 • Ochrání stránky proti hackerům

Potřebujete opravit nebo renovovat Vaší prezentaci? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka


_